Magazin

Will Smith, yalancılıkla suçlandı: İddialar hayranlarını şaşırttı.

2023 Oscar ödül törenini sunacak kişi henüz açıklanmamıştır. Ancak, 2023 Oscar töreni 9 Nisan’da gerçekleşecek ve sunucunun yakında duyurulması bekleniyor. Geçmiş yıllarda, ünlü isimlerden Ellen DeGeneres, Jimmy Kimmel, Neil Patrick Harris, Hugh Jackman ve Whoopi Goldberg gibi isimler Oscar ödül törenini sunmuştu.

Will Smith “Karımın adını söylemeyin” diye bağırdığında atmosfer daha da gergindi. Kargaşadan sonra Smith daha sonra Chris Rock ve komedyenin ailesinden özür diledi. Will Smith ayrıca daha sonra Chris Rock’ı arayıp özür dilediğini ancak ünlü komedyenin olayla ilgili konuşmaya henüz hazır olmadığını söyledi. Aynı zamanda bir komedyen olan Chris Rock’ın kardeşi Tony Rock, Will Smith’i reddetti.

Will Smith’in Chris Rock’ın özrüne karşı tutumu sorulduğunda Tony Rock, “Sanırım iki gün sonra ‘Chris ile temasa geçtim ve benimle konuşmak istemedi’ dedi. Ama bu doğru değil. Tony Rock, şunları ekledi: kardeşini savunmak için “hemen” saldırmak istedi.

Tony Rock, geçtiğimiz yıl düzenlenen Oscar Ödülleri Töreni’nde Will Smith’in ağabeyi Chris Rock’a tokat attığına dair ortaya atılan iddiaları yalanladı. Daha önce bazı haber kaynaklarında yer alan haberlerde, Tony Rock’un Chris Rock’a tokat attıktan sonra Will Smith’in kendisini aradığını söylediği iddia edilmişti. Ancak Tony Rock, bu iddiaların doğru olmadığını belirtti ve Will Smith’in ağabeyi Chris Rock’u hiç aramadığını söyledi. Tony Rock ayrıca, söz konusu olayın gerçekleşmediğini ve haberlerin asılsız olduğunu vurguladı.

“Ben haydut değilim. Bayrak sallayan biri değilim. O benim kardeşim, arkadaşım. Babam bana ‘Kardeşin savaştaysa sen de savaştasın’ dedi.” Katılıyorum” dedi. Tony Locke, Will Smith’in kendisini hiç aramadığını ve “Bana hiçbir borcu yok. Telefon numaram değişmedi. Bu yüzden bir gün bir telefon alacağımı düşündüm. Olmadı ve olacağını da düşünmüyorum” dedi.

  Gazeteci Tolga Akyıldız'ın ölümü sevenlerini yasa boğdu.
Başa dön tuşu